Napisz do nas
tel:730-887-880

Oświetlenie

Oświetlenie

2

Oświetlenie

Prowadzisz firmę, muzeum, teatr, czy też inny punkt użyteczności publicznej i chcesz, aby przestrzeń obiektu była dobrze doświetlona?

W naszej ofercie posiadamy unikalne instalacje i modele, które nadadzą odpowiedniego klimatu każdemu miejscu, które wymaga nietuzinkowych rozwiązań oświetleniowych.

Stosowane przez nas technologie sprawdzają się nie tylko w statycznych warunkach, gdzie wymagane jest oświetlenie stałe. Można na nich polegać również w warunkach dynamicznych, takich jak wystawy, sztuki teatralne lub koncerty- nawet wtedy, gdy wymagają „specjalnych”, artystycznych efektów.

Oferujemy zarówno oświetlenie wewnętrzne, nadające odpowiedni klimat poszczególnym pomieszczeniom, jak i zewnętrzne, które uświetnią fasady budynków. To, czym z pewnością wyróżniamy się na rynku, to możliwość zainstalowania oświetlenia przy użyciu lamp obrysowych 360 stopni, a także lamp świecących bardzo cienką linią, nadającą wyjątkowy efekt każdemu pomieszczeniu, w którym zostaną zainstalowane.

Jeżeli zatem chcesz uświetnić dowolne miejsce wyjątkowym oświetleniem- przygotujemy całościowy projekt, wraz poszczególnymi komponentami i montażem niezbędnej infrastruktury!

 

Co otrzymujesz 

Nowoczesne Podejście

Kreatywny pomysł

tworzymy projekty od A do Z, skorzystaj z formularza aby zapytać o ofertę

Support dla klienta

Pomagamy wdrożyć oraz świadczymy pomoc po realizacji, sprawdź jakie tio proste 

Nowoczesne narzędzia

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie 

Rozwiązywanie probelmów

Twój projekt wymaga wiedzy , nowy pomysł , napisz do nas ułożymy plan działania