Napisz do nas
tel:730-887-880

Edukacja

Edukacja 

7

Edukacja

Prowadzisz placówkę edukacyjną, szkołę, uczelnię lub firmę szkoleniową? Jeżeli zależy Ci na tym, aby uczniowie, studenci czy kursanci mogli zdobywać wiedzę skuteczniej i efektywniej, to powinieneś zainwestować w cyfryzację swojej placówki!

Firma AVLPRO zajmuje się kompleksową cyfryzacją placówek edukacyjnych, dzięki którym zyskują one miano nowoczesnych i innowacyjnych. W konsekwencji, przyciągają do siebie zdecydowanie większą ilość osób, które są zainteresowane najnowszymi metodami edukacji.

Wykonujemy całościowe prace związane z technologiczną modernizacją- począwszy od przygotowania sal dydaktycznych w odpowiedni sprzęt i nagłośnienie (rzutniki, interaktywne tablice, modele czy mapy), na instalacji i montażu całej niezbędnej infrastruktury kończąc.

Nasze rozwiązania technologicznie, mimo wysokiego zaawansowania, są bardzo proste w użytkowaniu- dlatego też, nawet najbardziej konserwatywnie nastawiona do nowinek technicznych kadra poradzi sobie z ich obsługą. Przekonały się o tym najbardziej renomowane uczelnie w Polsce- między innymi Politechnika Gdańska, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, czy Warszawski Uniwersytet Medyczny!

Co otrzymujesz 

Nowoczesne Podejście

Kreatywny pomysł

tworzymy projekty od A do Z, skorzystaj z formularza aby zapytać o ofertę

Support dla klienta

Pomagamy wdrożyć oraz świadczymy pomoc po realizacji, sprawdź jakie tio proste 

Nowoczesne narzędzia

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie 

Rozwiązywanie probelmów

Twój projekt wymaga wiedzy , nowy pomysł , napisz do nas ułożymy plan działania