Napisz do nas
tel:730-887-880

Muzea

Muzea i centra nauki

4

Muzea i centra nauki

W epoce cyfryzacji, wystawa muzealna to coś zdecydowanie więcej, niż wzbudzające podziw i zachwyt eksponaty. To przede wszystkim fascynująca przygoda, która ma na długo pozostać w pamięci odbiorcy. Zwiedzający oczekują, że czas spędzony w muzeum będzie niepowtarzalną, multimedialną i wielobodźcową wycieczką w głąb przeszłości.

I właśnie w tym pomaga nasza firma- dzięki kompleksowemu przygotowaniu scenografii muzealnej (audio-video-światło), a także multimedialnym urządzeniom wraz z oprogramowaniem, wprowadzamy muzea i centra nauki w epokę digitalizmu. Dzięki temu, instytucje te mogą przekazywać wartościową wiedzą w fascynującej i angażującej odbiorcę formie. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy gośćmi muzeum są przede wszystkim dzieci i młodzież- przy obecnym rozwoju technologicznym, cyfryzacja muzeów i centrów nauki jest w tym kontekście w zasadzie koniecznością. A na pewno- elementem przyciągającym odbiorcę.

Kompleksowa obsługa centrów nauki i muzeów od A, do Z- począwszy od oprogramowania, treści multimedialnych, aż po organizację i montaż niezbędnej infrastruktury czy zaaranżowania scenografii- to  właśnie możemy zaproponować naszym klientom, wśród których znajduje się chociażby Muzeum Narodowe w Gdańsku i wiele innych placówek edukacyjnych.

Co otrzymujesz 

Nowoczesne Podejście

Kreatywny pomysł

tworzymy projekty od A do Z, skorzystaj z formularza aby zapytać o ofertę

Support dla klienta

Pomagamy wdrożyć oraz świadczymy pomoc po realizacji, sprawdź jakie tio proste 

Nowoczesne narzędzia

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie 

Rozwiązywanie probelmów

Twój projekt wymaga wiedzy , nowy pomysł , napisz do nas ułożymy plan działania